خدمات مهندسی
شرکت پخش گاز مایع فرگاز با سابقه ای نزدیک به شش دهه تامین و توزیع گاز مایع در کشور یکی از قوی ترین مجموعه های خدمات طراحی و فنی مهندسی در زمینه ساخت و بهره برداری تاسیسات ذخیره سازی و سیلندر پرکنی، جایگاه های گاز مایع، دستگاه‌های سیار تخلیه و بارگیری و صنایع وابسته آن را در اختیار دارد. این خدمات فنی مهندسی با رعایت تمامی کدهای بین المللی از جمله NFPA و استانداردهای ملی ایران قابل ارائه بوده و نمونه مهم آن پایانه فعلی صادراتی شرکت پخش گاز مایع فرگاز در دوغارون می باشد.
مجموعه فرگاز در زمینه تدوین و تصویب استانداردهای ملی با سازمان استاندارد ملی ایران ارتباط نزدیک دارد و در زمینه های فعالیت خود تاکنون استانداردهای متعددی را تدوین و ملی کرده است، بنابراین ادعای پیشرو بودن در زمینه تهیه، تدوین و اجرای استانداردهای بین المللی در کشور را دارد.
بهره گیری از استانداردهای روز و تجربه طولانی مجموعه فرگاز منجر به تشکیل تیم فنی و مهندسی بسیاری قوی در این مجموعه شده است که پشتیبانی طرح های توسعه ای بسیاری را برای این مجموعه به انجام رسانده اند و حاصل این تجربه و توان می تواند برای ارائه انواع خدمات فنی و مهندسی در اختیار فعالان حوزه انرژی و صنعت کشور قرار گیرد.